افزون بر سپاس‌گزاری از شما مراجع گرامی برای همکاری و سفارش خدمات مورد نظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین و توافقنامه جاری جلب می‌نمایم:

* لطفا پیش از ارسال درخواست سفارش، برگه قوانین و توافقنامه را مطالعه بفرمایید. ارسال درخواست سفارش، به منزله قبول توافقنامه محسوب خواهد شد.

 

توافقنامه ارائه خدمات طراحی گرافیک:

ماده ۱- تحویل فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در ابعاد سفارش شده‌ی مراجع و فرمت‌های مورد نیاز و متداول در اختیار وی قرار خواهد گرفت.
تبصره ۱-۲- به دلایل فنی و... فایل به صورت لایه باز ارسال نخواهد شد، همچنین برای چاپ یا موارد دیگر، هیچگونه الزام و نیازی به دریافت فایل لایه‌باز نیست.
تبصره ۱-۳- مگر در موارد خاص و توافق قبلی طرفین و همچنین لحاظ هزینه بیشتر برای طراحی قالب.

ماده ۲- بررسی محتوای متنی و وجود هرگونه غلط املایی و تایپی در طرح بر عهده مراجع بوده و متعاقبا مسئولیت عواقب عدم بررسی بر عهده ایشان خواهد بود.

ماده ۳- سفارش طرح‌هایی که قرار است چاپ شوند در مُد رنگی CMYK طراحی خواهند شد و بدیهی‌ست با توجه به محدودیت‌های آن، در انتخاب رنگ، کوشش بر این است از رنگ‌های متناسب و نزدیک با فضای چاپی استفاده شود، که در نمایشگرهای دیجیتال متفاوت است.
تبصره ۳-۲- معمولا تفاوت رنگ طرح در "نمایشگر" و "خروجی چاپ شده" از طرف چاپخانه ۱۰ تا ۲۰ درصد، اعلام می‌شود. که عموما چند لایه تیره‌تر و یا متفاوت‌تر از فایل دیجیتال آن است.
تبصره ۳-۳- بدیهی‌ست، بررسی این موارد بر عهده مراجع و هماهنگی با ناظر چاپ در چاپخانه مورد نظر می‌باشد، تا در صورت وجود احتمال تفاوت بیش از اندازه، موارد ضروری را به اطلاع طراح برساند.
تبصره ۳-۴- کافی‌ست در مورد رنگ از ناظر چاپ بخواهید، فایل طرح (رنگ آبجکت‌ها، المان‌ها و نوشته‌ها) را بررسی نموده، و در صورت نیاز به ویرایش، موارد ضروری را به اطلاع طراح رسانده تا از احتمال وقوع تفاوت بیش از اندازه بعد از چاپ جلوگیری به عمل آید.

ماده ۴- ارائه‌ی ابعاد دقیق سفارش‌هایی که در چاپخانه نیاز به برش دارند [به طراح] بر عهده مراجع می‌باشد. کافی‌ست در این مورد اطلاعات ابعاد و ... را از چاپخانه گرفته و به طراح اطلاع داده شود.

ماده ۵- همه مبالغ درج شده و اعلام شده به مراجع، تنها بابت طراحی و ارائه‌ی فایل می‌باشد و شامل چاپ نخواهد بود.

 

تغییرات توافقنامه:

توافقنامه استفاده از خدمات احمد رستمی تابعی است از قوانین جاری کشور ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه احمد رستمی و از آن‌جا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین‌الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، احمد رستمی حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می‌داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در سایت خود به آدرس ahmadrostami.ir در دسترس عموم قرار خواهد داد.
ضمنا احمد رستمی مسئولیتی نسبت به اطلاع‌رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می‌بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به سایت احمد رستمی کنترل نماید.